De ontwikkelaars van Newsleecher gebruiken de termen final en beta niet zoals het hoort.
De term final gebruiken zij puur als ze klaar zijn met serie en er geen zin meer in hebben. lijkt het wel Dan wordt het een final en gaan ze door naar een volgende versie.
De makers zouden in mijn mening moeten werken met een feature lock. Dan bugs eruit werken en een final uitbrengen als deze eruit zijn (major(x.0) of minor release(x.1) update maakt dan niks uit). Dan krijg je misschien iets meer releases, maar is het duidelijker voor gebruikers welke features nu wel en niet stabiel zijn.
In de huidige beta's zitten een aantal features in die al lang stabiel zijn in mijn ogen, maar doordat er continu nieuwe features toegevoegd blijven worden blijft de versie in beta hangen.... Na een ruim jaar moet een feature toch onderhand toch wel uit beta zijn en final zijn... Ik blijf deze structuur heel jammer vinden.
Ik wacht tot deze versie final wordt en de nieuwe 4 serie als beta beschijnt totdat ik een nieuwe license aanschaf, want deze loopt ook af na een aantal beta releases (dat klinkt ook niet logisch/netjes he)... Maar wel even een notitie, ik ben en blijf een blije gebruiker van deze tool
