Hoofdcategorieën

Ultimate Stunts 0.7.4

Door Japke Rosink, donderdag 31 januari 2008 17:09
Bron: Ultimate Stunts, views: 5.532

Het oude racespel Stunts werd in 1990 uitgegeven door Brøderbund en later door Mindscape. Het was destijds behoorlijk populair vanwege de verschillende stunts die tijdens het racen uitgehaald konden worden en de meegeleverde track editor waarmee het mogelijk was om eigen racetracks te maken. In de zomer van 2001 begon Corné Plooy met het ontwikkelen van een racespel voor Linux gebaseerd op Stunts. Dit spel is in de jaren er na verder door ontwikkeld en voorzien van de naam Ultimate Stunts. Het vertoond veel overeenkomsten met het originele racespel maar voegt ook nieuwe features toe zoals multiplayer via het netwerk en het gebruik van Opengl voor verbeterde graphics. Voor meer informatie verwijzen we jullie door naar deze pagina en een berg screenshots zijn via deze pagina te bewonderen. De ontwikkelaars hebben Ultimate Stunts versie 0.7.4 uitgebracht voorzien van de volgende aankondiging:

Released Ultimate Stunts 0.7.4.

This version has some graphic improvements, like a smoke effect on crashed cars, and improved environment / sky rendering. Also, collision sounds are now transmitted in network games and stored in replay files. Some new functionality has been added to the track editor, greatly improving its usefulness. And, last but not least, some effort has been made to make it easier to compile Ultimate Stunts on Mac OS X.

UltimateStunts - F1 UltimateStunts - track editor UltimateStunts - sport
WebsiteUltimate Stunts
Downloadhttp://www.ultimatestunts.nl/index.php?page=2&lang=en
Volgende 17:13
Vorige 17:07

Reacties

«  1  2  »

1 woord : Vet
zoveel plezier gehad met het origineel van dit spel 'back in the days'.
Even neergehaald om te kijken wat dit nu precies is.

Ook even geprobeerd om te kijken wat het is tov. de klassieker, maar denk dat mn verwachtingen iets te hoog lagen :P Laat ik het daar maar bij houden.....

viel mij hier ook een beetje tegen.

Hoezo dat dan...???
Heb ook meteen de orginele stunts gedownload _/-\o_ . Maar deze ultimate stunts is niks meer dan betere textures, voor de rest is alles nog hetzelfde! Qua rijden, banen 8-)
Maar als je de oude pakt, denk je echt van: "dat ik dit vroeger acceptabel vond qua grapics :9 !. Maar ja als je niks anders weet :+

Van versie 0.7.3 heb ik Ubuntu packages gevonden, zodat je niet zelf hoeft te compileren: http://www.getdeb.net/app/Ultimate%20Stunts

Wie weet wordt 0.7.4 daar ook spoedig bijgezet.

O... M... F... G!!!

Er bestaat dus echt een God - want ik dacht juist dat ik zo graag weer's een spel als Stunts wilde spelen tijdens mijn rit naar huis maar twee dagen geleden.

Echt een ongeloooooofelijk toeval - en toevallig heb ik ook een Kubuntu boot op één van de PC's thuis.

Ik zeer zeer blij! :D

een spel zoals stunts? ooit wel eens trackmania geprobeerd?

Trackmania is meer gericht op het racen zelf, heeft minder auto's en dergelijke, etc.

Ik zal's kijken van het weekend. Maar de reden ik zo geschokt reageerde was dat ik zomaar aan Stunts moest denken - na zo'n vijftien jaar nooit aan gedacht te hebben - en geen twee dagen later zie ik dit verschijnen. :)

In ieder geval, het gaat mij inderdaad meer om het trackjes-bouwen en anderen uit te dagen om je lastigste tracks te proberen dan om te racen. Ik zal in ieder geval van beide spelletjes een kijkje nemen.


Edit: TrackMania Nations ziet er inderdaad veel beter uit - en Ultimate stunts blijkt toch geen goeie editor te hebben! Ben beide aan het downloaden... :D

[Reactie gewijzigd door MossMan]


een spel zoals stunts? ooit wel eens trackmania geprobeerd?
Met gratis Starforce, bedoel je? Nee, dank je. |:(

haha, dit heb ik vroeger GRIJS gespeelt! ga het meteen even proberen! :)

nou wat compatible is het toch... eerste keer opstarten op vista en hij crasht al..

deed hij bij mij ook. even compat mode op xp sp2 zetten, dan doet hij het wel

ik vind het overigens best wel tegen vallen :/

Hij crashed hier ook zwaar.. ook bij SP2 compatibilty & administrator (run as).

Iets met stacks?

Vista Ultimate 64 bits hier.. en 8800GTX

Denk dat het tijd word om een fatsoenlijk O/S te installeren (linux...)

Oooh! Wat heb ik dit spel toch vaak gespeeld..... wij zaten met 3 man vaak achter 1 PC, en dan een uur of twee bezig zijn met het bouwen van een track, en dan allemaal 1 voor 1 racen om te zien wie de beste tijd neerzette, en het snelst alle jumps kon nemen etc.... Man-oh-man wat hebben we destijds gelachen hiermee!!

Ik ga het binnenkort even downloaden en proberen :)

Leuk als hebbedingetje... good old times.
Gameplay is geweldig, maar de graphics zijn natuurlijk crappydepeppy...

hebben jullie de framerate gezien bij het derde screenshot? :P
13.3 fps, volges mij draait dit spelletje aardig zwaar.. ahum 8)7
Heb je vast wel een 8800 GTX ofzoiets voor nodig

edit: kzie net het eerste plaatje :o 9,1 fps.... waar is dit spel op gedraait zeg 8)7

ps. wel mooie schaduwen :P

[Reactie gewijzigd door DJT88]

«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:13
Vorige 17:07
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: