De drivers van Intel en Nvidia zijn goed, die van Ati zijn slecht. Ati zal wel werken, maar het heeft vervelende beperkingen onder Linux, zoals geen support voor AIGLX, waardoor een 3D-desktop zoals Compiz of Beryl niet goed werkt.
De performance van games onder Wine is wisselend. Spellen waar Wine geen problemen mee heeft draaien net zo snel als onder Windows, maar aangezien Wine nog een beta-product is, zal niet alles even goed werken.
Op de
AppDB van WineHQ kan je zien welke programma's goed werken, en welke problemen hebben. Je vindt er ook howto's om bepaalde games aan de praat te krijgen.
Gamen in Wine is nog altijd geen stabiele feature, dus als je bepaalde spellen echt niet kan missen, dan heb je nog wel even dual-boot nodig.