Nieuws in Tablets
Samsung start massaproductie mobiele dram-chips op '20nm'
vrijdag - Samsung is de massaproductie van 20nm-class lpddr2-chips met een capaciteit van 4Gb gestart. De dram-chips voor mobieltjes zijn zuiniger en lichter dan de huidige 30nm-class-varianten en komen in 2GB-modules. »
Logitech brengt toetsenbord op zonne-energie voor iPads uit
3 mei - Logitech heeft zijn Solar Keyboard Folio voor de iPad uitgebracht. Het bluetooth-keyboard met beschermhoes wordt aangedreven door zonne-energie. Met een volle accu zou het keyboard het twee jaar uithouden bij twee uur gebruik per dag. »
Afbeelding van 9,2mm dikke x86-tablet met W8 van HP verschenen
28 apr - HP werkt aan een dunne zakelijke 10,1"-tablet met Windows 8 die onder de naam HP Slate 8 op de markt moet komen. De tablet wordt met een x86-processor uitgerust en een vroege afbeelding van het apparaat is al online verschenen. »
Intel en Microsoft willen marktaandeel iPad verlagen tot 50 procent
18 apr - Tegen eind 2012 moeten er 32 verschillende Windows 8-tablets van HP, Dell, Lenovo, Acer, Asus en Toshiba op de markt zijn. Intel en Microsoft zouden een officieus doel hebben om het marktaandeel van de iPad flink terug te dringen. »




