Nieuws in Accessoires
Ontwikkelaars koppelen horloge met e-ink-display aan smartphone
11 apr - Een aantal ontwikkelaars willen via Kickstarter voldoende fondsen verwerven om een horloge te maken dat voorzien is van een e-ink-display. Via bluetooth kan de Pebble informatie ophalen van een iPhone of een Android-toestel en deze tonen. »
Logitech laat Apple-gebruikers muziek streamen naar Air Speakers
27 mrt - Logitech heeft de UE Air Speaker op de markt gebracht. Bezitters van een Apple iPhone, iPod touch of iPad kunnen via AirPlay draadloos audio naar het speakersysteem sturen. Daarnaast kan een Apple-apparaat worden opgeladen. »
| Nieuws | ||
|---|---|---|
| 29-02-2012 | Warpia brengt wireless hdmi-kit uit | 55 |
| 18-01-2012 | Eneco introduceert e-thermostaat Toon | 192 |
| 14-01-2012 | 'Monster stopt met maken Beats-headsets' | 221 |
| 03-01-2012 | Microsoft stopt met 'smarthorloges' | 76 |
| 02-01-2012 | Belkin roept TuneBase-producten terug- update | 15 |
| 20-12-2011 | Google en Apple werken aan 'wearable' apparaten | 64 |
| 18-12-2011 | Warpia ConnectHD biedt webcam en streaming video voor hdtv's | 19 |
| 01-12-2011 | Essent komt met op afstand bedienbare E-thermostaat | 155 |
Reviews in Accessoires
Asus WiCast: hdmi zonder touwtjes
10 nov '10 - Met de WiCast kan eenvoudig een draadloze video-verbinding worden gelegd. Asus koos niet voor een wifi-verbinding, maar voor de nieuwe whdi-standaard. Tweakers.net nam deze hdmi-kit onder de loep. »
CES: De ontwikkelingen in car tech
13 jan '10 - Amerikanen zijn dol op auto's, dus was er op de CES 2010 een flinke hal te vinden vol met de nieuwste car tech. Tweakers.net bekeek het aanbod, noteerde de belangrijkste ontwikkelingen en schoot veel plaatjes. »




