Nieuws in Android
Google zou vijf Nexus-toestellen met Android 5.0 willen uitbrengen
07:11 - Google heeft naar verluidt maar liefst vijf nieuwe Nexus-smartphones in de pijplijn. De toestellen moeten allemaal op de nog onaangekondigde Android-versie 5.0 draaien. Daarbij wil de internetgigant zelf de verkoop op zich nemen. »
Gerucht: Samsung en Google werken aan nieuw Nexus-apparaat
maandag - Samsung en Google zouden werken aan een nieuw Nexus-apparaat. Ontwikkelaars van Google zouden bezig zijn met het schrijven van een Android-kernel op basis van een Samsung Exynos 5-processor en een snelle ARM Mali T604-gpu. »
Tweak voegt usb-host-ondersteuning toe aan HTC One X
donderdag - Ontwikkelaars zijn erin geslaagd om ondersteuning voor de usb host-functionaliteit toe te voegen aan de HTC One X. Hiervoor moet een aangepaste kernelversie worden geïnstalleerd, iets waarvoor roottoegang noodzakelijk is. »
Ontwikkelaar toont vroegst bekende versie van Android
7 mei - Een ontwikkelaar heeft screenshots getoond van de vroegst bekende versie van Android. De build is van 15 mei 2007. Android draait daarin op een prototype van HTC. Het besturingssysteem leek toen nog meer op Symbian en BlackBerry OS. »




