Nieuws in E-commerce
Filmstudio's willen gezamelijke drm om lot muziekmarkt te mijden
woensdag - Hollywood-studio's werken onder aanvoering van Sony aan het Open Market-drm-systeem om interoperabiliteitsproblemen te vermijden. Dat was vorig jaar immers een reden voor muzieklabels om verkoop van onbeschermde mp3'tjes toe te staan. »
Steeds meer staten VS voeren downloadbelasting in
12 aug - Diverse Amerikaanse staten hebben een downloadbelasting ingesteld, terwijl andere dit overwegen. Dat moet wetten uit het pre-internettijdperk 'repareren', maar de heffingen blijken zo hun eigen problemen mee te brengen. »
Europese Commissie wantrouwt reclame via isp
6 aug - De EC heeft de Britse regering aangeschreven met het verzoek duidelijkheid te verschaffen over het gebruik van webtracking door isp's. Er bestaat twijfel of het systeem van targeted reclame wel aan de databeschermingsregels van de EU voldoet. »
Nog deze maand Microsoft Office-abonnement in de verkoop
3 jul - Microsoft begint nog deze maand met de verkoop van Office-abonnementen onder de naam 'Equipt'. De abonnementen, die in de bètaversie nog de werktitel 'Albany' droegen, gaan 70 dollar per jaar kosten. »



