Nieuws in Websites & Communities
Youtube moet bezoekersgegevens aan Viacom overhandigen
donderdag - Een rechter in New York heeft woensdag bepaald dat Google alle gegevens over via Youtube bekeken videoclips moet overhandigen aan het entertainmentbedrijf Viacom, dat Youtube beschuldigt van auteursrechtenschending. »
Muziekbibliotheek weer online na copyrightdreiging
dinsdag - Het International Music Score Library Project, vorig jaar offline gegaan na een aanklacht, is weer online. Het biedt scans van bladmuziek die na het verstrijken van de auteursrechtverjaringstermijn in het publieke domein zijn beland. »
Nokia koopt socialenetwerksite Plazes
23 jun - Nokia heeft de socialenetwerksite Plazes overgenomen. De overname is onderdeel van Nokia's strategie om 'mensen en plaatsen dichter bij elkaar te brengen'. Het is niet bekend hoeveel geld met de acquisitie gemoeid is. »
Google biedt gratis bezoekersmeter voor websites
22 jun - Google heeft nieuwe functionaliteit toegevoegd aan zijn Trends-tool. Het stelt internetters in staat om naast zoektermpopulariteit ook bezoekersaantallen van websites in te zien, en de gegevens over diverse sites te vergelijken. »




