Nieuws in Smartphones
The Wall Street Journal: volgende iPhone krijgt 4"-scherm
13:36 - De volgende iPhone krijgt een scherm met een diagonaal van 'ten minste' 4". Dat beweert zakenkrant The Wall Street Journal, die bekendstaat om zijn goede contacten met Apple. De schermen zouden in juni in productie worden genomen. »
'Douane VS houdt import HTC One X tegen'
08:50 - De douane in de Verenigde Staten houdt de import van varianten van de HTC One X tegen. De douane onderzoekt of HTC nog steeds een patent van Apple schendt in zijn nieuwe toestel. HTC bevestigt de importblokkade. »
Google zou vijf Nexus-toestellen met Android 5.0 willen uitbrengen
07:11 - Google heeft naar verluidt maar liefst vijf nieuwe Nexus-smartphones in de pijplijn. De toestellen moeten allemaal op de nog onaangekondigde Android-versie 5.0 draaien. Daarbij wil de internetgigant zelf de verkoop op zich nemen. »
Nokia brengt goedkoopste Lumia-telefoon uit
dinsdag - Nokia brengt zijn goedkoopste smartphone met Windows Phone, de Lumia 610, uit in Nederland en België. Belgen betalen 249 euro voor de smartphone met Windows Phone 7.5; in Nederland gaat hij fors minder kosten: 169 euro. »




