Nieuws in Privacy & beveiliging
Amerikaanse marine wil web-apps tegen piraten
dinsdag - De Amerikaanse marine wil webapplicaties ontwikkelen die kunnen worden ingezet tegen piraten, maar ook tegen drugssmokkelaars en wapenhandelaars. Een Chileense universiteit heeft daarvoor een miljoen dollar gekregen. »
Windows 8 krijgt optie om computergebruik kind te controleren
dinsdag - Windows 8 zal functionaliteit krijgen om het computergebruik van kinderen te controleren. Via de Family Safety-feature kunnen ouders instellen hoe lang hun kinderen achter de computer mogen en welke programma's ze mogen draaien. »
Reviews in Privacy & beveiliging
Sql-injectie en xss: de beste verdediging
19 mrt - Er komen de laatste tijd veel beveiligingslekken in het nieuws. Maar een website beschermen tegen sql-injectie en xss-aanvallen is simpel. Wie zijn website uit het nieuws wil houden, moet zijn gebruikers wantrouwen. »
De zwakste schakel van https
13 mrt - Veilig internetbankieren, e-mailen en belastingaangifte doen: het https-protocol maakt dat mogelijk. Maar https leunt op een systeem van 'certificaat-autoriteiten' dat kampt met een aantal forse tekortkomingen. »




