Nieuws in Webdevelopment
Adobe voegt flash-ondersteuning toe aan Acrobat
2 jun - Adobe voegt met de introductie van Acrobat 9 flash-ondersteuning toe aan de applicatie. Tevens heeft het bedrijf de nieuwe online dienst Acrobat.com aangekondigd waarmee onder meer documenten gedeeld kunnen worden. »
Microsoft kondigt nieuwe Silverlight-partners en -drm aan
15 apr - Microsoft heeft maandag de namen genoemd van een aantal nieuwe partners die Silverlight gaan gebruiken. Ook heeft het bedrijf enkele details vrijgegeven omtrent de drm-technologie die voor zijn Adobe Flash-concurrent gebruikt gaat worden. »
| Nieuws | ||
|---|---|---|
| 02-07-2008 | BBC switcht naar Adobe voor ontwikkeling widgets | 17 |
| 27-05-2008 | 'Facebook Platform krijgt opensourcelicentie' | 11 |
| 26-05-2008 | Cisco werkt aan nieuw berichtenprotocol | 24 |
| 07-05-2008 | Opera brengt eerste versie Dragonfly uit | 17 |
| 15-04-2008 | Kml-formaat Google erkend als standaard | 17 |
| 08-04-2008 | 'Overheidssites te moeilijk voor burgers' | 96 |
| 01-04-2008 | Ooxml wordt ISO-standaard | 84 |
| 31-03-2008 | 'Openxml overleeft ISO-stemming' | 59 |
Reviews in Webdevelopment
Mysql maakt zich over Oracle en Innodb geen zorgen
30 mei - Sinds de overname van Mysql AB door Sun is oud-directeur Mårten Mickos vice-president van de databasetak van Sun. Tweakers.net kreeg de kans om hem te interviewen toen hij deze week even in Nederland was. »
Opera Software antwoordt
10 mei '07 - Eind vorige maand bezocht Tweakers.net het hoofdkantoor van Opera Software in Noorwegen om een hele serie lezersvragen te stellen. Lees hier het verslag en de antwoorden. »




