Reacties
Vragen over de advertentie kun je stellen per email of door het plaatsen van een reactie. Reageer alleen als je interesse hebt in het object en reageer uitsluitend op de inhoud, niet op de vorm of andere niet ter zake doende onderwerpen. Gerichte en behulpzame reacties zijn welkom, verder geldt een no-tolerance policy. Bij het posten van ongefundeerde one-liners of andere onzin krijg je één enkele waarschuwing/mail, daarop volgt een tijdelijke ban, de derde keer is een permanente ban.
Kun je op deze geluidskaart een elektrische gitaar aansluiten om vervolgens op te nemen?
Dat kan zelfs met je gewone geluidskaart, daar heb je deze niet speciaal voor nodig.
Dat kan niet zomaar met een gewone geluidskaart hoor. Aangezien het signaal van een gitaar anders is. Je moet hem ook niet proberen aan te sluiten op een ouderwetse versterker met een dikke jackplug in de microfoon. Dan blaas je hem namelijk op.
Maar ik dacht dat dit misschien met het frontje wel mogelijk was.
Heb je hier de kabels voor om een midi instrument op aan te sluiten? Er zitten namelijk mini-midi aansluitingen op het frontje, die ik nergens anders nog ben tegengekomen. De enige kabels voor mini-midi naar een standaard midi aansluiting die ik heb kunnen vinden kosten (inc verzending) meer dan 30 euro. Dus dat tikt aardig aan bij de prijs van zo'n geluidskaart.
Nee helaas.. Hetgeen ik omschreef is ook alles wat ik heb..

U heeft Post

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.