Hoofdcategorieën

Teltonika ModemUSB/H1.8 aangeboden

Aangeboden door TheMazzter, vrijdag 18 juli 2008 20:14, 239 views
Laatste wijziging op vrijdag 8 augustus 2008 22:17
Vraagprijs ¤ 42,-
Actuele prijs onbekend
Ouderdom 10 maanden
Verzendkosten exclusief
Hoogste bod -
Nieuwprijs € 100,-
Staat nieuwstaat
Garantie / bon nee

Omschrijving

Deze advertentie is reeds vervallen.

Teltonika modem

USB aansluiting, geschikt voor GSM, GPRS(EDGE), UMTS, HSDPA tot 1.8 Mbit en sms. Bruikbaar onder Windows en Linux, met driver op cd.

GEEN SIM INBEGREPEN

Product- & contactinfo

Adverteerder
Naam TheMazzter
Postcode 2922TG
Locatie Krimpen aan den...
Feedback +7 (positief)
Historie 8 advertenties
Actief 1 advertentie
Geregistreerd sinds 13 okt 2006
Verzendvoorkeuren
  • (Pakket)post internationaal
  • (Pakket)post nationaal
  • Koerier
  • Langsbrengen
  • Ophalen
Betalingsvoorkeuren
  • Bank achteraf
  • Bank vooraf
  • Contant
  • PayPal achteraf
  • PayPal vooraf
  • Rembours

Reacties

Vragen over de advertentie kun je stellen per email of door het plaatsen van een reactie. Reageer alleen als je interesse hebt in het object en reageer uitsluitend op de inhoud, niet op de vorm of andere niet ter zake doende onderwerpen. Gerichte en behulpzame reacties zijn welkom, verder geldt een no-tolerance policy. Bij het posten van ongefundeerde one-liners of andere onzin krijg je één enkele waarschuwing/mail, daarop volgt een tijdelijke ban, de derde keer is een permanente ban.


Heb je wat specs? Doe je hier je sim-kaart in met 'onbeperkt' internet en dan kan je op je PC/Laptop internette.. en komt de provider erachter (A)

Ja, hier doe je dus je sim in, en je provider houdt dat dus precies bij, voor specs zou je de pdf-jes bij de drivers afdeling op de website van teltonika kunnen bekijken.

TheMazzter,

enig idee of deze ook onder OSX gaat werken?
Zo ja dan bied is je 35,- eur

Ik kan op de site van teltonika niets vinden over een '1.8' model?
Welke is het volgens jou van deze:
http://www.teltonika.lt/en/pages/view/?id=8

Ik zie een keuze uit de volgende codes (die HSDPA ondersteunen):
- U3G15L
- U3G150
- U3G15S

gr,
Dennis

ps: woon in Capelle trouwens

[Reactie gewijzigd door MenaceD]


Hoi Dennis,

Het 1.8 model is een iets ouder model; de voorloper van de ModemUSB/H7.2. Bij downloads kan je trouwens nog wel drivers ed voor de 1.8 vinden. Of het ding onder OSX werkt? Ik denk van wel, maar ik heb helemaal geen ervaring met OSX, onder linux werkt het in ieder geval.

Oke,

bij deze dus mijn bod van 35,- eur.
Misschien kan ik langsrijden met mijn macbook om te kijken of hij werkt?

Ik hoor het wel van je

gr,
Dennis

Dennis, als je er ¤42 van maakt, ok. Wat uitproberen betreft; het is nu vakantie en ben ik het grootste gedeelte van de tijd bij mijn ouders.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: